Volkswagen T5 TRANSPORTER MAXI

Shitet nga: --- Dje 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T5
shitet VW T5 MAXI me matorr 2.5 T(DI) tkuqe

disel viti 2008
270mij km liber servisi + 2 qelsa
automatik Dsg
klim , webastor , karriket me ngrohje
fellne+Goma dimri
kuke per terheqje etj.
i sapo ardhur nga jasht

!!! NDRRIM NUK BEJM !!!

kontakti:


049 71 94 95
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim