VW T5 TRANSPORTER 1.9 TDI

Shitet nga: Qendrimi-R Sh.p.k Dje 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T5
VW T5 TRANSPORTER
2006
MANUAL
DISEL
1.9 TDI
270 MIJ KM
LIBER SERVISI
KLIME

DOGANA E PAGUAR

KONTAKTI :


049 71 94 95tag: T4,T5,T6,vito,iveco,daily,crafter,sprinter,vivaro.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim