Mercedes Atego 2003 RKS

Shitet nga: Qendrimi-R shpk 18 Korr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Mercedes Atego 817
Viti i Prodhimit : 2003

POSEDON:

1 VIT REGJISTRIM RKS
DY QELSA
KLIM
HBB 1 TON
LIBER SERVISI
I SERVISUAR
JASTIK 3 NIVELE ULJE NGRITJE

KONTAKTI :


049 7194 95
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim