Fiat ducato

Shitet nga: sheti Dje 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 74 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR   2 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes fiat ducato 2.5 dizel rigjistrimi i par ks esht ne gjendje teper te mir pesha e lejuar per ngarkes esht 1600 kg ka rigjistrim edhe 10 muj per ma shum info 044446645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim