Shitet iveko 35-13

Shitet nga: Besimi 11 Sht 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shitet iveko 35-13 viti 2000 me dogan i ardhur nga zvicrra 245000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim