Shitet iveco 3513

Shitet nga: Besim 11 Sht 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Model Tjeter
Iveco 3513 frigo
Viti 2000
I ardhur nga Zvicra
290.000 km te kaluara

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim