shitet kamioni Man cistern direvate

Shitet nga: Besim 11 Sht 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamioni Man
10-150 me voĺlmeter 7040 litra me dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim