shiten gomat me bandash për tifllada

Shitet nga: Besim 11 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Me 10 shtrafa per tifllada
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim