Shitet piruni linde

Shitet nga: Besim 11 Sht 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet piruni linde 2 ton vitit 2003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim