shitet tifllada 50ton

Shitet nga: Besim 11 Sht 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Tifllada 50ton Goldhofer
Teleskop zgjatet +6m=18
I kthen 3 aksat
Ka sistem per bartjen e kontinjerav
Viti 1993
Me dogan
Gomat 90% të reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim