Kamion

Shitet nga: Naimi 18 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-40
Shitet kamion aktros 18 40 viti 1997 ne gjendje shum tmir posedon dhe pompen e kiperit regjistrim deri 09.11.2019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim