Mercedes

Shitet nga: Mufa 11 Sht 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamioni 26-33 esht ne gjendje shum te mir goma te mira ...
Ne viber +38345411084
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim