Shitet krani palfinger 105 tri dalje

Shitet nga: Besim 11 Sht 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Scania
Modeli: 92M

kran palfinger 105
me tri dalje hidrolike
ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim