VOLVO viti 1999 me ramp e ardhur nga gjerma🇩🇪

Shitet nga: Privat Dje 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 161 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: Model Tjeter
Shitet VOLVO viti 1999 sapo ardhur nga gjermania 🇩🇪gomat 85% te mira ne gjendje te mir qmimi 4350€ fix nuk diskutohet 📞044 731 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim