Shitet Volvo me Kran dhe kiper

Shitet nga: Besim 11 Sht 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
shum ne gjendje te mir pune i ardhur nga zvicra me kran atlas 140 me telekomand me dogan te paguar si dhe kiper 500000 km te kaluara me liber servisi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim