Sistemi i pirunav rrotullues

Shitet nga: Besim 11 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
Shitet vetëm sistemi rrutullues me piruna ku dhe i zgjeron pirunat dhe i ngushton në mënyr hidrualike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim