Alfa Romeo 147 benzin -02

Shitet nga: mensur 23 Gush 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 103 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Shes alfa rome ne gjendje shum te rregullt . Shum i rujtn dhe eshte i rregulluar extra .. bej edhe ndrrim regjistrim ka 11 muaj ka klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim