Alfaromeo 147 JTD ne gjendje fenomenale

Shitet nga: Korab 12 Maj 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 133 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Shitet Alfaromeo 147 JTD ME CMIM SHUM TE VOLITSHEM DHE GJENDJE FENOMENALE. GJITHA SERVISET I KA TE KRYERA.KLIME, 5 SHPEJTESI, LEKURE ULESET... 10 MUAJ KA REGJISTRIM. KA Bndash dhe rrota dimer dhe vere FALAS VIJNE ME VETURE. VIBER ±38344981015. NDRRIM I MUNDSHEM ME VETURE SMART.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim