kallap per kocka dhe ansore

Shitet nga: kallapa 13 Gush 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
shiten kallapat per pllaka dhe ansore per oborre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim