shitet Bej edhe ndrrim

Shitet nga: mensur 20 Gush 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Eshte ne gjendje shum te mir regjistrim 11 muaj eshte shum i rujten dhe extra i rregullun ... bej ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim