Shitet urgjent

Shitet nga: Qendrim demaj 26 Maj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 133 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Alfa Romeo 1.9 JTD 2004 diesel,ka regjistrim 10 muaj , ka guma te veres dhe te dimrit me fellne eshte me klim ,serviset jan te kryera , eshte ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni.

044981015 viber
045485248 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim