Audi A7 3.0 TDI QUATTRO viti prodhimit 2011

Shitet nga: Korab 14 Pri 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Shitet Audi A7 3.0 dizel viti prodhimit 2011 i doganuar. Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe shume i rujtun...
Per me shume info na kontaktoni ne keto nr tel: 044950553 049891891 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim