shes audi a7 quattro

Shitet nga: flamur 30 Jan 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

24 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
audi a7 quattro , viti 2012 , 3.0 diesel , vetura eshte ne gjendje perfekte si fizike ashtu edhe teknike , eshte full opsione .
Nuk eshte ne hipoteke dhe mund te perkthehet menjehere
kontakto ne +38349865511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim