Shitet 700

Shitet nga: Servis arbri 26 Shk 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: BMW
Modeli: 2002
Shitet bmw kryt e motorrit defekt si dhe shessim dhe servisojme pjese per mercedes Audi dhe te tjera nga viti 2000 e me te reja magjistralja Ferizaj prishtin 4 km me dalje te ferizait servis ARBRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim