Arton

Shitet nga: Arton 13 Gush 03:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 200 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X5 M
2011 full option 35D me Te gjitha opcionet duke fillu me Bluetooth ne telefon dhe Muzike, automatic hapje bagazhit, nxemse timonin, navigation, telescoping volanin me ofrim pasi Te uleni ne ulese, kamera 360 shkall , nxemje ulseve para mbrap lekure uleseve, automatic drita, 2 pal fellne me guma dimer dhe vere, kilometrat tregohen me xhamin e pare shofershajme, e shume e shume opcione tjera qe nuk me kujtohen tani! Vetura esht me tabela kanadeze pa dogane edhe me kilometra jo me milje, Per me shume info me kontaktoni ne 049146811 ose viber +12266005313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim