Bmw x6

Shitet nga: Xxc 06 Korr 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

24 600 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: X6 M
Shitet bmw x6 ne gjendje te mir teknike dhe optike tiptop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim