Citroen C 5 3.O HDI Exsclusive 241 PS

Shitet nga: Salihu Bahri 20 Korr 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 218 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes veturën Citroen C 5, viti i prodhimit 2010, 3.O HDI, exclusive, me 241 Kuajfuqi. Vetura është në gjendje të mirë teknike dhe optike me disa gërvishje të vogla.
Vetura është blerë në Zvicer para 20 muajve dhe unë vet e kam doganuar dhe regjistruar në Kosovë. Njëherit janë në dispozicion të gjitha dokumentet si dhe libreza e servisimit të automjetit. Para 5 muajve është ndërruar rripi dhëmbëzor ( rebrasni ) me pompë të ujit, ftohësi i ujit si dhe termostati te gjitha keto te reja nga Gjermania.
Po theksoj se nuk jam tregtar veturash por me nevoitet nj; veture me e vogel.
Pranoj nderrim vetem me veture C4 ose C3 si dhe Peugeot 308
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim