Citroen C 5

Shitet nga: Salihu Bahri 18 Korr 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 218 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet vetura Citroen C5, viti i prodhimit 2010, 3. HDI exsclusive me 241 kuajfuqi. Veturën e kam blerë në zvicër para 20 muajve dhe vet e kam doganuar. Është në emër të djalit tim dhe mund të përkthehet pa kurfar problemi.
Është në gjendje të mirë optike dhe teknike, me të gjitha opsionet
Nuk jam tregëtar veturash por më nevojitet një veturë më e vogël andaj kjo është arsyeja pse jam duke shitur. Mund ta ndërrojmë me ndonjë veturë C 4 ose Peugeot 308.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim