Citroen C5 2.0 Hdi 140ps 2008

Shitet nga: ANESI AUTOSALLON Sot 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Citroen C5 2.0 Hdi 140ps
Viti i prodhimit 2008
Km 195.000 te GARANTUARA

Ne gjendje shume te mire
I pershtatshem per vozitje dhe shume komod.
Cmimi sipas marrveshjes,pasi ta shihni dhe provoni.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj
Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836
Mund ta vizitoni BIBAJ Maxhistralja FERIZAJ - GJILAN
Auto Sallon ANESI
I DOGANUAR DHE HOMOLOGIM
Prejardhja nga FRANCA 🇫🇷
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim