Citroen C5 2.0 hdi Automatik me dogan Prej Zvicerr

Shitet nga: Besnik 31 Gush 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes Citroen C5 2.0hdi Automatik me dogan te paguar e sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Liber servisit klimatronik 2qelsa Navigation Senzora parkingut para dhe mrapa komanda ne Vollant fellne original te Citroenit. Gjendja e vetures Mekanikisht asht tip top i ruajtur si brenda ashtu edhe jasht per ma shum informata 044348251 dhe 044926824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim