Citroen c5 2.0 hdi

Shitet nga: Trifti 14 Tet 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 499 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Citroen c5 2.0 hdi
Timon me pulla
Ekran të madhë
Full Led
Senzora para dhe mbrapa
Manual me 6 shpejtesi
Karrika me masazh dhe nxemje

Vetura eshte ne gjendje te shkeqyer ,e ardhur nga Zvicrra.
Vetura është pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim