Citroen C5 2,2 Dizell Viti 2008 Rks

Shitet nga: Kushtrim 16 Qer 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 192 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet Citroen C5 2,2Dizell automatik viti 2008,Ne Gjendje shum te mir garantoj per km nuk ka asnje defekt,Senzora para dhe prapa ka 4 gomat e veres po ashtu edhe te dimrit,dritat inteligjente kthehen ne kthesa etj Qmimi 5,200 euro +38345647878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim