Citroen C5 3.0 V6 HDI 241 ps

Shitet nga: Fatbardh 13 Maj 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes veturen Citroen C5 3.0 HDI ne gjendje perfekte e ardhur nga Zvicra
Vetura posedon liber te servisit dhe eshte rexhistrimi i par ne kosov dhe ka 4 muaj rexhistrim
Vetura ka 238,008 Km me garancion
Beim ndrrim me Vw golf 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim