Citroen C5 dizel

Shitet nga: Bahri Salihu Sot 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 255 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes veturën Citroen C5, viti i prodhimit 2010. 3.0 HDI Eksluziv me motor të range roverit, me 241 kuaj fuqi. Vetura është në gjendje shumë të mirë optike dhe mekanike . Vetura është e blerë në Zvicer para 2 viteve dhe unë e kam doganuar vetë . Përndryshe para 6 muajve kam ndërruar rripin dhëmbëzor d.m.th. komplet setin që e kam blerë në Gjermani si dhe ftohësin hlladnjakin si dhe pompën e hidraulikut dhe natyrisht i kam kryer serviset me kohë. Nuk jam tregëtar i veturave por me qenëse kam blerë një banesë në Ferizaj, më nevoiten paratë për pagesë. Vetura nuk është hipotekë dhe mund të përkthehet brenda ditës. Edhe njëherë po e potencoj se nuk jam tregtar i veturave dhe ate që e kam shkruar këtu për gjendjen e veturës është më se e vërtetë. Ata që janë të interesuar mund ta marrin veturën 24 orë për të vërtetuar gjendjen tek cilido mjeshtër dhe nëse nuk i pëlqn mund ta kthej pa e dhënë asnjë euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim