Citroen C5

Shitet nga: Salihu Bahri 18 Korr 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 218 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes veturen Citroen C5, 3,0 HDI Exclusiv, viti i prodhimit 2010 me 241 kuajfuqi. Vetura është blerë në Zvicer para 2o muajve dhe e kam doganur vet. Eshtë në gjendje të mirë teknike dhe optike. Ka të kryera serviset me kohë si ndërrimi i vajit dhe filterave, me klimë funksionale. Para 5 muajve është ndërruar rripi dhëmbëzor me pompë të ujit si dhe ftohësi ( hlladnjaki ) i ri nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim