citroen

Shitet nga: citroen c5 19 Jan 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
2007 hdi 2200 kubik atomatik dhe full me senzor e gjibies viber +38649627848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim