Shes Citroen C5

Shitet nga: Florian Salihu 02 Dhj 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 144 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet vetura Citroen C5, 2.0 HDi, viti 2006.
Vetura është në gjendje shumë të mirë teknike dhe vizuele, pa asnjë defekt dhe me të gjitha serviset e kryera duke përfshirë këtu ndërrimin e rrypit dhëmbzor si dhe pompen e ujit.
Kjo veturë është me prejardhje nga Zvicra dhe është e doganuar dhe e regjistruar para 2 vitesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim