Shitet Daewo Kalos 1.4 benzin+plin

Shitet nga: Arben 22 Maj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 92 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Kalos
Shitet Daewo Kalos 1.4 benzin plin .Vetura eshte teper e ruajtun dhe e mirembajtun.Posedon klime,kater dyer,central, xhamat me rryme,4 goma te reja te posa blera,2 qelsa, e kompletuar. Viber +383 44 92 00 32
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim