FORD KUGA 2.0 DIESEL AUTOMATIK 4x4 dogan te paguar

Shitet nga: auto FIDALBI - ferizaj Sot 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Kuga
Shitet ford kuga 2.0 diesel automatik viti prodhimit 2010 i sapoardhur nga zvicrra . Vetura posedon : dogan te paguar , liber servisi , komanda ne timon , ulese gjysem lekur , klimatronik , senzora parkingu para dhe mbrapa , fellne te aluminit , ndezje start/stop , cd player , leda etj. Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit : 049500262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim