Ford ranger 2.5 dizel nga 🇨🇭

Shitet nga: Arben Dje 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ranger
Fordi ka doganen dhe homologimin e ka te pagum. I sa po ardhun nga zvicrra 🇨🇭 ne gjendje perfekte
Ndrrime.nuk baj nr tel. +38344981685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim