Ford Ranger 2.5 dizel nga ch🇨🇭

Shitet nga: Arben Dje 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Ranger
Fordi esht ne gjendje perfekte ka 221mi te kalume me liber servisi. Ka doganen e pagume dhe homologimin.
Ka edhe klimen pres bleres serioz ndrrime nuk bejm.
+38344981685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim