Goma te dimrit

Shitet nga: Ardi 08 Pri 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Viti: 2018
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Model tjetër
Shes 2 par goma te dimrit me nuner 14 dhe 15 jan te reja mebadashqa te hekrit dhe kapaka jan shum shum te mira .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim