Shitet

Shitet nga: Hunday 08 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Model tjetër
Shitet hunday 2.4 benzin ne gjendje te mire teknike dhe optike i shtrengun mir ec mir stabil regjistrim i skaduar per ma shum kontakto 045651065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim