Hyundai Santa Fe 2007-2012

Shitet nga: LORENTI Sot 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Santa Fe

Hyundai Santa Fe Modeli 2006-2012 .
Drita te perparme set te reja me krom dekorus anesh 160 euro.
Dritat Perpara set te perdorura me krom dekorus anesh 100 euro.
Dritat Mbrapa te perdorura me krom dekorues 120 euro. Retrovizor(pasqyre) majtas e re 60 euro.
Retrovizor(pasqyre) majtas dhe djathtas te perdorura 100 euro.
Audio cd,radio dhe kaset e perdorur ne gjendje te rregullt 80 euro.
Rrypi dhëmbzor 15 euro.
Filter klime i ri 10 euro.
Qmimet jan pak te diskutushme. Kem foto shtes nese ju nevoiten.
Tel&viber:+38344555216 +38345355345 +38344999140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim