Shes xhipin Hyundai IX35

Shitet nga: Egzon 24 Jan 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Shes xhipin Hyundai IX35 2010 4x4,
Automatik,
Dizel,
Serviset e kryera deri me 125.000 KM
Gomat e Rea te Dimrit,
Karriget Lekure me Nxemje Para dhe Mbrapa,

Regjistrim deri me 24.01.2019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim