Hillt Bosch

Shitet nga: Noli 10 Gush 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Viti: 2020
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Hillt Bosch

Hillti me i kerkuar ne treg ne qmim special.
Ne pako perfshihet:
Koka konvertuese ne bormashin
Dalta-2 cop
Burgia-3 cop
Hillti përdoret për thyerje dhe shpuarje
Made in Gjermania

Qmimi:60€

Nr tel: 045 990 781
Viber: +383 45 990 781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim