Shitet .Rong Rower

Shitet nga: Veton Ramiqi 31 Mar 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Shitet gjipi .diezel.3.6.
është në gjendje të mirë boj ndrrim me banesë dhe vetura .mund dhe në viber.+383 45 598 668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim