Truall ne shitje

Shitet nga: Pim Dje 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Shiten 4.25 ari truall ne rrugen 28 nentori (te gjukant)me dokumentacion te rregullt dhe infrastrukture te nevojshme per me shume info : +37744410996tagg:banes truall pllac audi a5 a6 a7 a8 q5 q7 q8 mercedes s gle gl ml g bmw x5 x6 land rover range rover jaguar jeep golf 6 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim