RENT A CAR- LIMUZINË TE DINI

Shitet nga: RENT A CAR LIMO TE DINI 15 Korr 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Town Car
RENT A CAR DHE LIMUZINA NE SHERBIM TE DINI
TEL:044333917,044999036,044893801
RENT A CAR "TE DINI" 044333917 & 044999036 OFROJM VETURA ME QERA 24H VETURAT QË POSEDOJM:(GOLF V,GOLF IV,GOLF IIV,TAUREG,AUDI A6,PEUGEOT,,BMW.
NA KONTAKTONI NË: VIBER APO WHATSAPP:(+37744333917):(+37744893801) JU MIRËPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim