MERCEDES B180 2.0CDI 2010-AUTOMATIK-145.000km

Shitet nga: Erien 18 Sht 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 306 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 300 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
Shitet vetura MERCEDES B180 2.0CDI- AUTOMATIK- km:145.000 me liber te servisit- me doganë të paguar e ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire teknike dhe optike
Info:049-10-10-80 ERIEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim